This website requires JavaScript.

Katër gola dhe dy asist, trajneri i Werder flet me superlativa për Milot Rashica

Bundesliga

Katër gola dhe dy asist, trajneri i Werder flet me superlativa për Milot Rashica

08 Nëntor 2019
18:41
Telesport
08 Nëntor 2019
18:41
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera