This website requires JavaScript.

Liverpool

Liverpool

4 ditë më parë

Supersfida e së dielës, ose dueli Klopp-Guardiola në “skanerin” e Capellos

Liverpool-Manchester City / "Jurgen ka krijuar diçka magjike; Pep e sheh futbollin si teatër"...

4 ditë më parë

Mbappe te Liverpool? Klopp tregon sa shanse ka ky skenar i çmendur

“Anjë klub në botë nuk mund ta marrë yllin francez nga PSG”...

5 ditë më parë

Luan kundër City-t, "I çmenduri" Klopp merret me djemtë e hot dogëve

Trajneri i "Redsave" mendon për të ardhmen ...

5 ditë më parë

Akuza e Eto'o: Salah dhe Mane nuk respektohen, të gjithë preferojnë të shohin atë

"Nuk e kuptoj pse ka një urrejtje kaq të madhe mes nesh"...

6 ditë më parë

Mane i kundërpërgjigjet Pep-it: Është shumë dinak

Ylli i Liverpool-it ka zbuluar planin e trajnerit të City-t...