This website requires JavaScript.

Juventus

Juventus

një ditë më parë

Nga Fergusoni te Sarri, pesë rastet kur Ronaldo shpërtheu ndaj zëvendësimeve (video)

Zidane e ka nxjerrë nga loja dy herë dhe është barazuar në fund, ndërsa Sarri ka pasur fat krejt ndr...

një ditë më parë

Sarri për rekord, vetëm një anglez bëri më mirë në stolin e Juventusit

13 fitore në 16 ndeshje, akoma asnjë humbje...

një ditë më parë

Nuk ndalen kritikat ndaj Ronaldos: Të sillet si kampion, respekt për shokët!

Ish-sulmuesi i Juventusit, Nicola Amoruso, ndërhyn në debatin e madh...

2 ditë më parë

Buffon ishte imazhi i mashtrimit në rrjet, pas denoncimit vjen trofeu

Mund të jenë të shumtë viktimat që kanë rënë pre e mashtrimit të rrezikshëm....

2 ditë më parë

Mancini? Reagimi i Ronaldo-s? Ai do të kërkojë falje

Trajneri i Italisë komenton pas reagimit të portugezit...

2 ditë më parë

Statistikat e dobëta të Ronaldos, e kalon dhe "vegla e tij"

Portugezit i ulen statistikat ...

2 ditë më parë

Super gol dhe hero, Dybala ka mesazh të koduar për Sarrin!

Argjentinasi realizoi super gol...