This website requires JavaScript.

Futboll mix

Futboll mix

Ndeshjet
Renditja

një ditë më parë

Sarri, kokë më kokë me Guardiolën; çfarë po ndodh?

Ky forum i UEFA-s me trajnerët elitë mbahet çdo vit...

2 ditë më parë

FESTA AMERIKANE: Seattle merr kurorën e MLS përpara 70 mijë spektatorëve (VIDEO)

Triumfi i dytë në histori përballë Torontos...

2 ditë më parë

“Messi dhe CR7 në një ekip, ky është futbolli i vërtetë i fantazisë”

Wenger: Do të kisha dashur t’i stërvisja të dy, t’i kisha në ekipin tim...

2 ditë më parë

VIDEO: Ylli brazilian si Balotelli, sulmon tifozët pas koreve raciste!

Arbitri më pas e ndëshkoi me karton të kuq...

një ditë më parë

Sarri, kokë më kokë me Guardiolën; çfarë po ndodh?

Ky forum i UEFA-s me trajnerët elitë mbahet çdo vit...

2 ditë më parë

FESTA AMERIKANE: Seattle merr kurorën e MLS përpara 70 mijë spektatorëve (VIDEO)

Triumfi i dytë në histori përballë Torontos...

2 ditë më parë

“Messi dhe CR7 në një ekip, ky është futbolli i vërtetë i fantazisë”

Wenger: Do të kisha dashur t’i stërvisja të dy, t’i kisha në ekipin tim...

2 ditë më parë

VIDEO: Ylli brazilian si Balotelli, sulmon tifozët pas koreve raciste!

Arbitri më pas e ndëshkoi me karton të kuq...