This website requires JavaScript.

Bundesliga

Bundesliga

4 ditë më parë

16 gola në 11 javët e parë, Lewandowski thyen rekordin e legjendës gjermane

Bomberi polak udhëhoqi suksesin e bavarezëve në “Der Klassiker” me dopietën personale në fitoren 4-0...

4 ditë më parë

Bayern triumfon me “poker” në “Der Klassiker”

Super-Lewandowski udhëheq bavarezët drejt suksesit....

4 ditë më parë

Lewandowski flet hapur, tregon problemet e Bayernit: Disa lojtarë rrinë vetëm në internet…

“Duhen liderë në çdo repart, unë dhe Neuer nuk mjaftojmë”...