This website requires JavaScript.

Arsenal

Arsenal

4 ditë më parë

Pësoi humbjen e radhës, por Emery "qan" barazimet e shumta

Topçinjtë hipotekonin 1 pikë më shumë në 50 ndeshjet e fundit nën drejtimin e Wenger....

5 ditë më parë

Sfida me Leicesterin, Emery flet me Xhakën dhe merr vendimin për të!

Merret vendimi për Xhakën sa i përket ndeshjes me Leicester...

6 ditë më parë

“Tifozët kanë gjithmonë të drejtë”, legjenda angleze këshillon Xhakën

Shqiptari u përplas me tifozët e Arsenalit, por kjo e zhgradoi si kapiten...

6 ditë më parë

E përndjek hija e Mourinhos, vjen përgjigjja e Emery për portugezin

Kreu i klubit londinez u takua të dielën me "Special One"...

7 ditë më parë

EUROPA LEAGUE: Arsenalit i ikën fitorja nga duart në kohën shtesë

Goli i Shkodran Mustafit nuk ka mjaftuar...